Іванченко, О.В.2021-02-202021-02-202019https://dspace.pdau.edu.ua/handle/123456789/10295Іванченко О. В. Теоретико-множинна модель кібератаки системи корпоративного управління // Математичні проблеми технічної механіки та прикладної математики : матеріали Міжнар. наук. конф., м. Дніпро–Кам’янське, 2–5 груд. 2019 р. , Дніпро, Кам’янське, Україна). Дніпро : Університет митної справи та фінансів, 2019. Дніпро–Кам’янське, 2019. С. 65–66.модель кібератакисистема корпоративного управлінняТеоретико-множинна модель кібератаки системи корпоративного управлінняThesis