«Шляхи підвищення якості продукції та забезпечення її конкурентоспроможності у підприємстві» (на матеріалах Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№29)» Полтавського району)

Loading...
Thumbnail Image
Date
2018-12
Authors
Зернова, Світлана Ігорівна
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Полтавська державна аграрна академія
Abstract
На основі проведених досліджень у роботі здійснено теоретичне обґрунтування сутності якості, стандартизації і сертифікації продукції та сучасних підходів до управління якістю; обґрунтовані особливості забезпечення високої якості продукції в аграрному виробництві; проведена оцінка організаційно-економічних умов діяльності та ефективності господарювання аграрних підприємств регіону; здійснений аналіз існуючої системи стандартів якості продукції в аграрних підприємствах.
Description
Зернова С.І. Шляхи підвищення якості продукції та забезпечення її конкурентоспроможності у підприємстві. – Кваліфікаційна робота на правах рукопису. Магістерська дипломна робота на здобуття ступеня вищої освіти магістр за освітньо-професійною програмою Економіка спеціальністю 051 Економіка. – Полтавська державна аграрна академія, Полтава, 2018.
Keywords
якість, стандартизація, сертифікація, безпека, ціна, конкурентоспроможність, маркетинг, реклама
Citation