Науково-організаційні аспекти формування витрат на проведення Державного сортовипробування сортів пшениці озимої

Loading...
Thumbnail Image
Date
2014
Authors
Плаксієнко, Валерій Якович
Гладіліна, Тетяна Володимирівна
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Полтавська державна аграрна академія
Abstract
У статті визначено формування структури витрат на проведення Державного сортовипробування сортів пшениці озимої в селекційних і науководослідних установах (на базі селекційного центру ПДАА) та розглянуто правове забезпечення проведення Державного сортовипробування сортів рослин в Україні з метою діагностування й вдосконалення шляхів формування витрат на створення сорту з використанням інноваційних методів селекції пшениці озимої, що впливають на розвантаження селекційного процесу у просторі й часі, на зменшення витрат селекційного процесу, ефективнішого використання сортових рослинних ресурсів селекційних установ та підвищення науково-технічного рівня виробництва зерна.
Description
Плаксієнко В. Я. Науково-організаційні аспекти формування витрат на проведення Державного сортовипробування сортів пшениці озимої / В. Я. Плаксієнко, Т. В. Гладіліна // Вісник Полтавської державної аграрної академії. - 2014. - № 3. - С. 120-127.
Keywords
Витрати, Селекційний процес, витратно-ціновий механізм створення сортів, структура витрат, Державне сортовипробування, Державна система з охорони прав на сорти рослин, правове забезпечення
Citation