Зміни в законодавчому забезпеченні освіти дорослих

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Authors
Тютюнник, Юрій Михайлович
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Модель освіти, коли людина здобуває компетентності в молодому віці в закладах освіти і працює, як правило, за одним фахом на одному підприємстві все життя, є застарілою і неактуальною. Через війну тисячі людей в Україні втратили роботу, а мільйони переселенців потребують перекваліфікації, щоб мати змогу працювати й забезпечувати свої сім’ї . Тож виникла потреба законодавчого врегулювання освіти дорослих і Верховна Рада України 12 січня 2023 року ухвалила в першому читанні проєкт Закону України «Про освіту дорослих» (реєстраційний № 7039), який впорядковує сферу освіти дорослих та передбачає ефективне її фінансування.
Description
Тютюнник Ю. М., Тютюнник С. В. Зміни в законодавчому забезпеченні освіти дорослих. «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством» : матеріали VІ всеукр. наук.-практ. інтернет-конф., присвяченої пам’яті професора, заслуженого працівника вищої школи Дмитра Мусійовича Фесенка (м. Полтава, 30 – 31 берез. 2023 р.). Полтава, 2023. Ч. 2. С. 842-843.
Keywords
Законодавче забезпечення, освіта дорослих, облік, аналіз та контроль в соціально-орієнтованій системі управління підприємством
Citation