Технологізація сучасних підприємств у контексті посилення економічної безпеки

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023-03-01
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
м. Тернопіль, Український журнал прикладної економіки та техніки.
Abstract
На основі здійсненого аналізу впровадження науково-технічних розробок у діяльність підприємств у контексті посилення економічної безпеки визначені тенденції використання безпекових, трудових, фінансових ресурсів, виокремлені основні витрати на дослідження і розробки за їх видами, визначені джерела фінансування інноваційної діяльності підприємств. Зазначено важливість підвищення ролі держави та інвесторів у забезпеченні підтримки інноваційної діяльності підприємств у різних сферах, зокрема у сфері технологічного менеджменту як сучасного підходу до управління.
Description
Березіна Л. М., Баган Н. В. Технологізація сучасних підприємств у контексті посилення економічної безпеки = Technologization of modern enterprises in the context of strengthening economic security : Український журнал прикладної економіки та техніки. Тернопіль. 2023. Том 8. No 1. С. 132 – 136. DOI: https://doi.org/10.36887/2415-8453-2023-1-19
Keywords
технологізація, економічна безпека, інноваційна діяльність, науково-технічні розробки, витрати наукових досліджень, джерела фінансування, технологічний менеджмент.
Citation