УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ ДЛЯ ВИРІЩЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЗАНЯТОСТІ СІЛЬСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ

Loading...
Thumbnail Image
Date
2019-11
Authors
Безкровний, Олександр Валентинович
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Description
У статті розглянуто сучасні найбільш гострі соціально-економічні проблеми сільського населення, які полягають у забезпеченні максимальної зайнятості громадян, що проживають на сільських територіях. Розглянуто ретроспективи створення та розвитку організаційних структур в сфері соціального страхування на випадок безробіття (Державна служба зайнятості, Фонду соціального страхування на випадок безробіття) за часів незалежності. Ідентифіковано основні фактори, що обумовлюють негативну динаміку рівня зайнятості сільського населення, на основі чого обґрунтована превентивні заходи зменшення чисельності безробітних на селі. Запропоновано методологічні зміни до існуючих механізмів формування фінансових ресурсів системи загальнообов’язкового державного соціального страхування шляхом запровадження додаткового (до існуючого Єдиного соціального внеску) страхового платежу в галузі сільського господарства.
Keywords
безробіття, зайнятість, зайнятість сільського населення, рівень безробіття, причини безробіття, політика в сфері зайнятості жителів сільських територій.
Citation