ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОРГАНІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ СНІГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ, МИКОЛАЇВСТКОЇ ОБЛАСТІ

Loading...
Thumbnail Image
Date
2013
Authors
Чайка, Тетяна Олександрівна
Бузник, Оксана Вікторівна
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Збiрник наукових праць Вiнницького нацiонального аграрного університету
Abstract
проведено дослідження основних підходів щодо можливостей впровадження органічного зерновиробництва. Розглянуті цілі, методи і принципи органічного виробництва в аграрному секторі економіки. Проаналізовано основні переваги впровадження органічного виробництва на прикладі сільськогосподарського підприємства ТОВ «Ольвіялатінвест» Снігурівського району. Встановлено, що впровадження органічного виробництва сільськогосподарської продукції є одним з методів виведення підприємств з кризи, оскільки забезпечує їх конкурентну перевагу на ринку, забезпечує прибутковість діяльності за рахунок більш високої ціни на органічну продукцію. Здійснено порівняльну оцінку ефективності вирощування озимої пшениці за технологією органічного виробництва з традиційною технологіє. Запропоновано варіант розробки екологічного паспорта підприємства, з метою визначення впливу підприємства на навколишнє середовище. Визначено перспективи подальших досліджень.
Description
Keywords
органічне виробництво, екологічний паспорт, екологічність, альтернативне землеробство, традиційна (неорганічна) продукція, органічна продукція, органічна сировина, конкурентоспроможність .
Citation
http://techjournal.vsau.org/files/pdfa/2004.pdf