Особливості підготовки майбутніх викладачів професійної освіти до інноваційної діяльності у закладах професійної освіти аграрного профілю

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Authors
Оніпко, Валентина Володимирівна
Голуб, А. О.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Полтавський державний аграрний університет
Abstract
Проблема підготовки до інноваційної діяльності майбутніх викладачів професійної освіти аграрного профілю є значущою у зв’язку з тим, що для закладів освіти де готують фахівців агропромислового комплексу потрібні викладачі, здатні опанувати величезне різноманіття інноваційних процесів, що відбуваються. Виникає необхідність переосмислення змісту дисциплін та пошуку нових технологій підготовки фахівців для системи професійної освіти з урахуванням актуальних та перспективних потреб суспільства та держави. Майбутньому викладачу професійної освіти необхідно бути готовим до здійснення інноваційної діяльності, оскільки будь-які інновації у освітній галузі можуть бути зреалізовані, якщо вони внутрішньо прийняті та підтримані всіма учасниками освітнього процесу.
Description
Keywords
Професійна освіта, інноваційна діяльність, аграрна сфера
Citation
Оніпко В. В., Голуб А. О. Особливості підготовки майбутніх викладачів професійної освіти до інноваційної діяльності у закладах професійної освіти аграрного профілю. Новітні технології в агроінженерії: проблеми та перспективи впровадження : матеріали ІІІ всеукр. наук.-практ. інтернет-конф. (м. Полтава, 23 черв. 2023 р.). Полтава, 2023. С. 60–63.