Антонець Семен Свиридонович: життєвий шлях та його система органічного землеробства

No Thumbnail Available
Date
2024
Authors
Писаренко, Віктор Микитович
Антонець, Антоніна Семенівна
Лук'яненко, Гліб Віталійович
Писаренко, Павло Вікторович
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Видання друге, доповнене та перероблене. В основу книги покладено матеріали особистих спогадів і роздумів засновника ПП «Агроекологія» Миргородського району Полтавської області Героя Соціалістичної Праці, Героя України Семена Свиридоновича Антонця, а також матеріали наукових досліджень його системи органічного землеробства, яка протягом більше 40 років успішно впроваджується в господарстві. В книзі детально описані технологічні прийоми робіт, що застосовуються у вирощуванні органічної продукції, збереження та відтворення родючості грунту, захисту його від ерозії. Книга розрахована на керівників і спеціалістів підприємств та організацій агарного профілю, відомств з охорони навколишнього середовища, викладачів і студентів аграрних навчальних закладів, всіх, хто цікавиться виробництвом екологічно безпечних продуктів для харчування людини, кому не байдужа доля нашої землі й держави.
Description
Писаренко В. М., Антонець А. С., Лук'яненко Г. В., Писаренко П. В. Антонець Семен Свиридонович: життєвий шлях та його система органічного землеробства : монографія / наук. ред. В. М. Писаренко ; Громадська спілка "Полтавське товариство сільського господарства". Вид. 2-ге, допов. та перероб. Полтава, 2024. 150 с.
Keywords
Семен Антонець, система органічного землеробства, біографія, ПП "Агроекологія", органічна продукція, екологічне виробництво, вирощування
Citation