Системи управління проєктами: порівняльна характеристика функціональних можливостей та зручність використання для бізнесу

Abstract
Важливість управління проєктами в бізнес-компаніях, організаціях важко переоцінити. Коли управління ведеться правильно, це допомагає кожній частині бізнесу працювати більш якісно. Це дозволяє команді зосередитися на важливій роботі, не відволікаючись від завдань, які збиваються з плану, або бюджетів, які виходять з-під контролю. Зрештою, це дає їм змогу досягати результатів, які фактично впливають на прибутки бізнесу. Співробітники мають можливість побачити, як їх робота сприяє досягненню стратегічних цілей компанії. Інформаційна підтримка управління проєктами є важливою складовою успішної реалізації будь-якого проєкту, зокрема ІТ-проєктів.
Description
Копішинська О. П., Канцібер Д. С. Системи управління проєктами: порівняльна характеристика функціональних можливостей та зручність використання для бізнесу. Сучасне підприємництво: проблеми теорії та практики : матеріали 4–ї Міжнар. наук.–практ. конф., 19 трав. 2023 року, м. Дніпро. Д.: НТУ «Дніпровська політехніка», 2023. С. 41–43.
Keywords
управління проєктами, бізнес, СУП, функціональні можливості
Citation