Обґрунтування проєктної моделі впровадження інформаційних систем класу ERP в управління ресурсами та діяльністю територіальних громад

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023-09-28
Authors
Копішинська, Олена Петрівна
Чириченко, Ю.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
ПДАУ, м. Полтава
Abstract
Реформування системи управління територіальними громадами (ТГ) в Україні – одна з ключових проєвропейських реформ, яка знаходиться в активній фазі. Тому питання переходу до нового рівня ефективного аудиту і управління всіма видами ресурсів є доволі актуальним, враховуючи той факт, що спеціальних інформаційних систем (ІС) для цих задач поки що не існує. Представлено кейс із підготовки пілотного проєкту для органів місцевого самоврядування в Україні з обґрунтуванням вибору і послідовного впровадження модулів ERP системи із подальшими перспективами масштабування та інтеграції з іншими популярними системами та технологіями і створення передумов виходу на ландшафт технологій Індустрія 4.0.
Description
Копішинська О., Чириченко Ю. Обґрунтування проєктної моделі впровадження інформаційних систем класу ERP в управління ресурсами та діяльністю територіальних громад. Стратегічний менеджмент агропродовольчої сфери в умовах глобалізації економіки: безпека, інновації, лідерство : матеріали І Міжнар. наук.-практ. конф., 28 верес 2023 р. Полтава : ПДАУ, 2023. С. 201-204.
Keywords
Інформаійні системи, програмне забезпечення, територіальні громади, ERP-системи, навчальний процес
Citation