Волоконно-оптична система вимірювання рівня рідини

Loading...
Thumbnail Image
Date
2024
Authors
Костенко, Олена Михайлівна
Кошовий, Микола Дмитрович
Кураксін, Денис Володимирович
Бичков, Андрій Володимирович
Ковшар, Наталія Євгенівна
Світличний, Олександр Володимирович
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій
Abstract
Волоконно-оптична система вимірювання рівня рідини, що містить ємкість для рідини, джерело та приймач випромінювання, вхідне та вихідні оптичні волокна, трубу з розміщеними в ній поплавком та лінійкою, яка відрізняється тим, що додатково введені вхідні оптичні волокна, які оптично з'єднані з джерелом випромінювання, а їх вихідні торці закріплені на лінійці та чергуються із закріпленими на лінійці вхідними торцями вихідних оптичних волокон, що під'єднані до приймача випромінювання, який підключений до послідовно з'єднаних підсилювача, логічної схеми "İ" та двійкового реверсивного лічильника, при цьому на поплавку установлена дзеркальна поверхня, що направлена в сторону торців вхідних та вихідних оптичних волокон, закріплених на лінійці, перший вихід блока управління під'єднаний до першого входу логічної схеми "İ", а два інших - до двійкового реверсивного лічильника.
Description
Keywords
Волоконно-оптична система вимірювання рівня рідини, ємкість для рідини, джерело та приймач випромінювання, вхідні та вихідні оптичні волокна
Citation
Волоконно-оптична система вимірювання рівня рідини: пат. 155846, Україна: G01F 23/22 (2006.01) / О. М. Костенко, М. Д. Кошовий, Д. В. Кураксін, А. В. Бичков, Н. Є. Ковшар, О. В. Світличний ; володілець Полтавський державний аграрний університет. № u202302100; заявл. 03.05.2023; опубл. 17.04.2024, Бюл. № 16. 4 с.