Теоретико-множинна модель кібератаки системи корпоративного управління
Loading...
Date
2019
Authors
Іванченко, О.В.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Description
Іванченко О. В. Теоретико-множинна модель кібератаки системи корпоративного управління // Математичні проблеми технічної механіки та прикладної математики : матеріали Міжнар. наук. конф., м. Дніпро–Кам’янське, 2–5 груд. 2019 р. , Дніпро, Кам’янське, Україна). Дніпро : Університет митної справи та фінансів, 2019. Дніпро–Кам’янське, 2019. С. 65–66.
Keywords
модель кібератаки, система корпоративного управління