Теоретико-множинна модель кібератаки системи корпоративного управління
dc.contributor.author | Іванченко, О.В. | |
dc.date.accessioned | 2021-02-20T11:23:09Z | |
dc.date.available | 2021-02-20T11:23:09Z | |
dc.date.issued | 2019 | |
dc.description | Іванченко О. В. Теоретико-множинна модель кібератаки системи корпоративного управління // Математичні проблеми технічної механіки та прикладної математики : матеріали Міжнар. наук. конф., м. Дніпро–Кам’янське, 2–5 груд. 2019 р. , Дніпро, Кам’янське, Україна). Дніпро : Університет митної справи та фінансів, 2019. Дніпро–Кам’янське, 2019. С. 65–66. | uk_UA |
dc.identifier.uri | https://dspace.pdau.edu.ua/handle/123456789/10295 | |
dc.subject | модель кібератаки | uk_UA |
dc.subject | система корпоративного управління | uk_UA |
dc.title | Теоретико-множинна модель кібератаки системи корпоративного управління | uk_UA |
dc.type | Thesis | uk_UA |
local.department | 3.3 Кафедра інформаційних систем та технологій | uk_UA |